top of page
banner_www.png

TWÓRCY  KARUZELA GNA  ZAPRASZAJĄ  NA

WINTER SONGS

już 3 stycznia 2023 - Gdańsk, Teatr Szekspirowski

ŚWIĄTECZNY KONCERT

 30 wokalistów Music Everywhere oraz przebojowi  KASIA DEREŃ  i  NICK SINCKLER 

 Premierowy koncert! 

Kilkudziesięciu artystów na scenie, soliści, band, wizualizacje i największe świąteczne przeboje.

Po prostu mega SHOW!

DLA CIEBIE

Kiedy na dworze siarczysty mróz, rozgrzej się przy radosnych dźwiękach, dzięki którym przedłużysz świąteczne chwile. Koncert WINTER SONGS to także doskonały pomysł na pełne energii wejście w Nowy Rok i rozbudzenie apetytu na karnawałowe szaleństwo.

PREMIERA WYJĄTKOWEGO KONCERTU

Kilkudziesięciu wokalistów Music Everywhere, przebojowi soliści: Nick Sinckler i Kasia Dereń, niesamowity band i skrzypce elektryczne, sprawią, że dobrze znane Ci "Let It Snow", "Last Christmas" czy "Jingle Bell Rock" wybrzmią z prawdziwą mocą, jak nigdy dotąd!

Z pewnością zaskoczą Cię zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jak "Jingle Bells" Franka Sinatry czy "Happy Xmas" Johna Lennona. Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenek "Mary, Did You Know", "Oh, Holy Night" i najbardziej znanej kolędy "Silent Night".

 

Szczyptę tajemniczości dodadzą "O Come, O Come Emmanuel" i "Away in a Manger", po których czeka Cię prawdziwy wybuch radości podczas "Joy to the World", "Hark! The Herald" i wielu innych zimowych przebojów.

z publicznością.JPG

MUSIC EVERYWHERE

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show KARUZELA GNA, który porwał serca polskiej publiczności. Teraz powracają z nowym, przebojowym koncertem WINTER SONGS, na którego premierę w styczniu 2023 ich fani wyczekują już od wielu miesięcy.

20160407_0442.png

 KASIA DEREŃ 

333.png

 NICK SINCKLER 

NICK SINCKLER, KASIA DEREŃ

Ich potężne, charyzmatyczne głosy trzęsą murami sal koncertowych w całej Polsce. Podczas koncertu WINTER SONGS zachwycą nas nie tylko utworami solowymi, ale też niesamowitymi duetami. To będzie naprawdę mocne uderzenie!

NICK swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Nowym Yorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami solul  & r'n'b. Polskiej publiczności dał się poznać w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując m. in. z Kayah, Kukulską, T-Love, Blue Cafe.

KASIA to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”.

NOWY ROK - NOWE SHOW!

 Nie czekaj dłużej - kup bilet już dziś! 

3 stycznia 2023

godz. 17:30 i 20:15

Gdańsk

Koncert WINTER SONGS

Teatr Szekspirowski

INFO | czas trwania: 1h 45 min | przerwy: bez przerw | otwarcie wejść: 45 minut przed koncertem

bottom of page