top of page
1100x200.png

TWÓRCY  KARUZELA GNA  ZAPRASZAJĄ  NA

NOWOROCZNY KONCERT

WINTER SONGS

3.01 Gdańsk, Teatr Szekspirowski
4.01 Gdynia, Teatr Muzyczny

 Zimowe przeboje i kolędowanie! 30 wokalistów Music Everywhere, gościnnie KAYAH 

oraz przebojowi  KASIA DEREŃ  i  NICK SINCKLER 

 Premierowy koncert! 

Kilkudziesięciu artystów na scenie, soliści, band, wizualizacje i największe świąteczne przeboje.

Po prostu mega SHOW!

PREMIERA WYJĄTKOWEGO KONCERTU

Kilkudziesięciu wokalistów Music Everywhere, gość specjalny KAYAH oraz przebojowi soliści: Nick Sinckler i Kasia Dereń, niesamowity band i skrzypce elektryczne, sprawią, że dobrze znane Ci "Let It Snow", "Last Christmas" czy "Jingle Bell Rock" wybrzmią z prawdziwą mocą, jak nigdy dotąd!

Z pewnością zaskoczą Cię zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jak "Jingle Bells" Franka Sinatry czy "Happy Xmas" Johna Lennona. Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenek "Mary, Did You Know", "Oh, Holy Night" i najbardziej znanej kolędy "Silent Night".

 

Szczyptę tajemniczości dodadzą "O Come, O Come Emmanuel" i "Away in a Manger", po których czeka Cię prawdziwy wybuch radości podczas "Joy to the World", "Hark! The Herald" i wielu innych zimowych przebojów.

z publicznością.JPG

MUSIC EVERYWHERE

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show KARUZELA GNA, który porwał serca polskiej publiczności. Teraz powracają z nowym, przebojowym koncertem WINTER SONGS, na którego premierę w styczniu 2023 ich fani wyczekują już od wielu miesięcy.

kk.png

gość specjalny na koncertach
w Gdańsku i Gdyni

 KAYAH 

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Ramię w ramię”, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. więcej

20160407_0442.png

 KASIA DEREŃ 

333.png

 NICK SINCKLER 

NICK SINCKLER, KASIA DEREŃ

Ich potężne, charyzmatyczne głosy trzęsą murami sal koncertowych w całej Polsce. Podczas koncertu WINTER SONGS zachwycą nas nie tylko utworami solowymi, ale też niesamowitymi duetami. To będzie naprawdę mocne uderzenie!

NICK swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Nowym Yorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami solul  & r'n'b. Polskiej publiczności dał się poznać w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując m. in. z Kayah, Kukulską, T-Love, Blue Cafe.

KASIA to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”.

NOWY ROK - NOWE SHOW!

 Nie czekaj dłużej - kup bilet już dziś! 

3 stycznia 2023

godz. 17:30 i 20:15

Gdańsk

Koncert WINTER SONGS

Teatr Szekspirowski

GOŚĆ SPECJALNY:
KAYAH

4 stycznia 2023

godz. 17:30 i 20:15

Gdynia

Koncert WINTER SONGS

Teatr Muzyczny

GOŚĆ SPECJALNY:
KAYAH

INFO | czas trwania: 1h 45 min | przerwy: bez przerw | otwarcie wejść: 45 minut przed koncertem

bottom of page